در این مقاله یک سری نکته از کِلسی دینیهام (Kelsey Deenihan) که یکی از آرایشگر‌های سلبریتی‌هاست، راجع به مداد آرایشی لب را برای تان عنوان کرده ایم.


من خیلی طرفدار مداد‌های آرایشی هستم، آنها به راحتی قابل استفاده هستند و من تقریباً‌ همیشه حداقل ۵ عدد از آنها را در ته کیف آرایشم دارم. اما هنگامی که یکی از لوازم آرایشیم را به دوستم قرض دادم، از من پرسید "خب، چجوری از این استفاده کنم؟!" و منم به او پاسخ دادم "فقط لازم هستش که به صورتت بزنی."، جوابی که به او دادم، او را راضی نکرد، بعداً متوجه منظور او شدم و تصمیم گرفتم یک سری نکته از کِلسی دینیهام (Kelsey Deenihan) که یکی از آرایشگر‌های سلبریتی‌هاست، راجع به مداد آرایشی لب بپرسم. 


او آرایشگر لوسی هیل (Lucy Hale) بوده که دلیل محبوبیت او به خاطر کلسی بوده است. پس خوب توجه کنید.لب‌هایتان را آماده کنید

دینهام می‌گوید : "قبل از استفاده از هر محصول آرایش لب، اول لب‌هایتان را آماده کنید. پیشنهاد می‌کنم از محصول پولیش لب فِرش (Fresh Sugar Lip Polish) استفاده کنید. این محصول، هر گونه خشکی پوستی که ممکنه پوستتون را بعد از آرایش زشت نشان بده را برطرف می‌کند. هنگامی که از مداد لبی که رنگ مات دارد استفاده می کنید، چروک‌های روی لب به خوبی معلوم می‌شوند، پس بهتر است، از آن پیشگیری شود."
از لاینر استفاده کنید
ممکن است، به نظر کمی از مد افتاده به نظر برسد ولی لاینر‌ها بهترین وسیله برای شکل دادن به لب‌ها هستند. دینهام می‌گوید: "با این کار، شما برای لب‌هایتان فضا مشخص می‌کنید که با این کار استفاده از مداد لب آسانتر می‌شود. اگر هر گونه مداد لبی که نوع رنگش مات نیست را استفاده کنید، لاینر‌های لب باعث می‌شوند که محصولی که استفاده می‌کنید روی لب‌هایتان ماندگار شود و نشتی نکند."

از لایه‌زدن نترسید
دینهام می‌گوید: "لایه زدن بر روی لب با استفاده از ماتیک را خیلی توصیه می‌کنم، سعی کنید رنگ‌ها و جنس‌های مختلف را انتخاب کنید، تا ظاهر مورد علاقتان را به دست بیارید، یک ترکیب پیشنهادی که مورد علاقه شخص بنده است، استفاده از مداد لب رنگ مات نارس و استفاده از مداد لب هوورگلاس استایلو می‌باشد."

رنگ‌های مات را انتخاب کنید
اگر به دنبال دوام بیشتر هستید، دینهام استفاده از رنگ‌های مات را پیشنهاد می‌کند. از آنجایی که جنساً خشک‌تر هستند، این نوع رنگ تحرک کمتری نسبت به رنگ‌های براق یا جلایی دارد. دینهام می‌گوید: "ابتدا با لاینری همرنگ مداد کل لبتان را بکشید تا بعد از استفاد از مداد لب، دوام به حداکثر مقدار خود برسید."

مداد‌هایتان را همیشه بتراشید
خیلی از مداد‌ها نیاز دارند که تراشیده بشوند و خیلی مهم است که شما این کار را انجام دهید. دینهام می‌گوید: "اگر مدادتان را نتراشید، در گوشه‌ کنارش خوردگی بوجود می‌آید." بسیاری از داروخانه‌ها تراش‌هایی می‌فروشند که دو‌ تیغه می‌باشد، یعنی هم برای مدادهای بزرگ و هم برای مداد‌های کوچک.www.seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغکلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه