استفاده از یک رنگ خاص اما در تون های متفاوت و از کم رنگ به پررنگ برای این دسته گل بسیار زیبا می باشد.این دسته گل بسیار چشم گیر بوده و از جذابیت خاصی برخوردار می باشد.


از دسته گل عروس گرفته تا دسته گل ساقدوش عروس و گل های تزئینی روی میز شام و کارت دعوت عروسی ،ما برای طراحی این ها انواع ترکیب رنگ های زیبا را معرفی کرده و به شما نشان داده ایم که چگونه می توانید با استفاده از یک ترکیب رنگی زیبا و با به کارگیری درست آن ،به چه زیبایی مجلس عروسی خود را زیباتر جلوه داده و به آن جذابیت ببخشید.

نارنجی + قهوه ای 
18 مدل ترکیب رنگی زیبا برای مجلس عروسی ( قسمت دوم ) - تصویر 1 

زرد + نارنجی 
این یک دسته گل ایده آل برای عروسی در تابستان است، این دو رنگ مکمل یکدیگر بوده و یک زیبایی  خاص را به این دسته گل داده است.رنگ پایه زرد می باشد و لابه لای آن از رنگ نارنجی استفاده شده است.برای دسته گل ساقدوش عروس بسیار مناسب می باشد.
18 مدل ترکیب رنگی زیبا برای مجلس عروسی ( قسمت دوم ) - تصویر 2 

سبز کم رنگ + صورتی 
این دسته گل نه تنها بسیار شیک و کلاسیک می باشد بلکه بسیار هم لطیف و زیبا می باشد.اگر قرار است عروسی در فصل بهار برگزار شود این دسته گل برای ساقدوش عروس بسیار مناسب بوده و بهتر است ساقدوش لباس صورتی بسیار زیبا به تن داشته باشد و در نهایت این گل های ریز سبز رنگ یک دسته گل زیبا را درست خواهد کرد.
18 مدل ترکیب رنگی زیبا برای مجلس عروسی ( قسمت دوم ) - تصویر 3
 
نارنجی + صورتی روشن 
اگر شما می خواهید عروسی را در تابستان برگزار کنید بهتر است برای دسته گلتان از ترکیب رنگ های نارنجی و صورتی کم رنگ استفاده کنید .گل رز صورتی و نارنجی در کنار یکدیگر ترکیب زیبایی پیدا می کنند و بسیار جسورانه خواهند شد .این دسته گل برای عروس بسیار مناسب است و در کنار لباس عروس سفید جلوه ای خاص پیدا خواهد کرد. 
18 مدل ترکیب رنگی زیبا برای مجلس عروسی ( قسمت دوم ) - تصویر 4
 
صورتی کمرنگ+ صورتی پررنگ
استفاده از یک رنگ خاص اما در تون های متفاوت و از کم رنگ به پررنگ برای این دسته گل بسیار زیبا می باشد.این دسته گل بسیار چشم گیر بوده و از جذابیت خاصی برخوردار می باشد.
18 مدل ترکیب رنگی زیبا برای مجلس عروسی ( قسمت دوم ) - تصویر 5 

بنفش + نارنجی 
این گل زیبا که از ترکیب رنگ های بنفش و نارنجی می باشد بیشتر مناسب عروسی در فصل زمستان می باشد .لابه لای آن از برگ های سبز استفاده شده است که آویزان کردن آن در سرعروس بسیار جذاب بوده و دیدی زیبا را انتقال می دهد.رنگ نارنجی استفاده شده به مانند رنگ پرتقال جذاب می باشد و زیبایی خاصی دارد.
18 مدل ترکیب رنگی زیبا برای مجلس عروسی ( قسمت دوم ) - تصویر 6
 
سبز + کرم
سبز و کرم دو رنگ کلاسیک  هستند که زمانیکه در کنار یکدیگر می آیند بسایر برجسته و جذاب شده و با این ترکیب رنگ می توان یک دسته گل بسیار گرم و دل نشین برای عروس مجلس سفارش داد.
18 مدل ترکیب رنگی زیبا برای مجلس عروسی ( قسمت دوم ) - تصویر 7
 
بنفش + صورتی 
این مدل دسته گل برای عروسی های بهاری بسیار مناسب می باشد چرا که ترکیب رنگ های صورتی و بنفش در آن استفاده شده است که برای دسته گل ساقدوش عرو س بسیار زیبا بوده و هم چنین می توان از این ترکیب رنگ برای گل های کیک عروسی هم استفاده کرد.
18 مدل ترکیب رنگی زیبا برای مجلس عروسی ( قسمت دوم ) - تصویر 8
 
فیروزه ای + نارنجی 
استفاده از رنگ فیروزه ای به عنوان رنگ پایه برای تحت تاثیر قرار دادن مهمانان بسیار مناسب می باشد.برای دسته گل ساقدوش عروس بسیار مناسب می باشد و همچنین استفاده از رنگ نارنجی در کنار آن برای تزئینات مربوط به انواع لوازم جانبی مجلس عروسی مانند کارت عروسی بسیار مناسب است و بهتر است گل های آن نارنجی باشد تا از جذابیت بیشتری برخوردار باشد. باید بدانید ترکیب رنگ های نارنجی و آبی در کنار یکدیگر بسیار زیبا می شود.
18 مدل ترکیب رنگی زیبا برای مجلس عروسی ( قسمت دوم ) - تصویر 9تهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی سیمرغ
www.seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغکلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه