کلاهبرداری ۸ میلیاردی به بهانه ازدواج آسان

Wooden gavel - symbol for jurisdiction

۱۳۹۴/۰۲/۳۱

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از کلاهبرداری ۸۰ میلیارد ریالی در قالب “کانون ازدواج آسان”و دستگیری متهم اصلی این پرونده در زاهدان خبر داد.

به گفته آسمونی:

سردار حسین رحیمی افزود: در پی شکایت تعداد زیادی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی با تاسیس موسسه ای با عنوان “کانون ازدواج آسان”با ثبت نام از شهروندان برای پرداخت وام ازدواج، تحویل خودرو و اعزام به عتبات عالیات از آنان پول دریافت کرده ولی به تعهدات خود عمل نکرده است،کاراگاهان پلیس آگاهی استان بررسی موضوع را به طور ویژه آغاز کردند.

وی بیان کرد: کاراگاهان پلیس آگاهی استان پس از پایش اطلاعاتی و بررسی‌های میدانی دریافتند که موسسه “کانون ازدواج آسان “فاقد هرگونه مجوز قانونی برای تاسیس و ارائه خدمات شهروندان بوده است و با هماهنگی مراجع قضایی، تلاش های پلیس برای شناسایی و دستگیری مسئول این موسسه آغاز شد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: کاراگاهان پلیس با اقدامات گسترده تخصصی و شبانه روزی متهم اصلی پرونده را در شهر زاهدان شناسایی و با هماهنگی مراجع قضائی وی را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند که متهم در تحقیقات تخصصی پلیس به تاسیس غیرقانونی موسسه “کانون ازدواج آسان”و کلاهبرداری ۸۰ میلیارد ریالی از شهروندان اعتراف کرد.

رحیمی اظهار کرد: با تشکیل این پرونده تعداد ۱۵۰۰ نفر از شهروندانی که با ثبت نام در این موسسه از آنها کلاهبرداری شده بود، شناسایی شدند.

- پورتال آسمونی Asemooni.com

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه