کشف ۱۷۵ شهید غواص که با دستان بسته زنده به گور شده بودند !

175-martyr-diver-discovered-buried-alive-with-hands۱۳۹۴/۰۲/۳۱

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: پیکرهای مطهر ۱۷۵ تن از شهدایی که وارد کشور شدند متعلق به غواصان عملیات “کربلای ۴″ است که با دستان بسته به شهادت رسیدند و زنده به گور شدند.

به گزارش آسمونی به نقل از حوزه دفاعی- امنیتی باشگاه خبرنگاران؛ سردار “سیدمحمد باقر‌زاده” فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در مراسم استقبال از پیکرهای مطهر شهدای دفاع مقدس که از مرز “شلمچه” وارد کشور شدند، اظهارداشت: پیکرهای ۱۷۵ تن از شهدایی که وارد کشور شدند متعلق به غواصان جمهوری اسلامی ایران در دفاع مقدس است که در عملیات “کربلای۴″ با دستان بسته توسط نیروهای بعثی به شهادت رسیدند.

** جنایات تکفیری‌ها در دوران صدام

وی افزود: برخی از پیکرهای مطهر این شهدا کشف شد که هیچ جراحتی نداشتند و متوجه شدیم که آن‌ها زنده به گور شدند و امروز همین جنایات توسط تکفیری‌ها در کشورهای مسلمان رخ می‌دهد.

** کشف پیکر شهدا در مناطق “فاو”، “ابوفلوس”، “شلمچه”، “مجنون” و “زبیدات”

سردار باقرزاده در ادامه خاطرنشان کرد: روز گذشته پیکرهای مطهر ۲۷۰ شهید دفاع مقدس که طی عملیات اخیر تفحص کشف شده‌اند از طریق مرز “شلمچه” وارد کشور شدند.

وی تصریح کرد: پیکرهای مطهر ۵ شهید در منطقه “فاو”، پیکرهای مطهر ۱۷۵ شهید در منطقه “ابوفلوس”، در “شلمچه” پیکرهای مطهر ۸ شهید، در “مجنون” ۲۱ شهید، شرق “دجله” و جاده “خندق” ۴۰ شهید و در منطقه “زبیدات” پیکر مطهر ۲۱ شهید کشف شد.

این شهدا با تلاش کمیته جستجوی مفقودین در عملیات تفحص در جنوب عراق “فاو”، “ابوفلوس”، “شلمچه”، “مجنون” و “زبیدات” کشف شدند.

- پورتال آسمونی Asemooni.com

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه