بهترین کار این است که اجازه دهید تا فرندتان کاردستی های زیبایی که ما چند نمونه از آن را در زیر برایتان آورده ایم را درست کرده و به پدرش هدیه دهد و مطمئن باشید این بهترین هدیه ای می باشد که هر پدری می تواند از فرزند کوچک خود در روز پدر دریافت کند .


بچه ها معمولا نمی توانند خودشان برای پدرشان هدیه ای بخرند و بهترین کار این است که اجازه دهید تا خودشان کاردستی های زیبایی که ما چند نمونه از آن را در زیر برایتان آورده ایم را درست کرده و به او هدیه دهید و مطمئن باشید این بهترین هدیه ای می باشد که هر پدری می تواند از فرزند کوچک خود در روز پدر دریافت کند .
یک کاغذ و یک قلم را در اختیار فرزندتان بگذارید و اجازه دهید تا ایده های خود را روی آن بکشد  و بعد بالای آن را سوراخ کرده و روبانی را از داخل آن عبور دهید و در نهایت بگذارید تا خودش این کاردستی را درروز پدر به پدرش هدیه دهد.
 کاردستی هایی که می توانید روز پدر به پدرتان هدیه دهید - تصویر 1

کاردستی سنگ و کاغذ 
بچه ها به راحتی می توانند یک تکه سنگ را پیدا کرده و بعد روی یک تکه کاغذ نقاشی زیبایی را بکشند و روی سنگ بچسبانند و هم چنین می توانند روی تکه های کوچکی از کاغذ حروف نام پدر را بنویسند و یکی یکی آنها را روی سنگ بچسبانند و تنها نکته ای که باید در نظر بگیرند این است که در ابتدا باید سنگ را کاملا بشورند و خشک کنند.
کاردستی هایی که می توانید روز پدر به پدرتان هدیه دهید - تصویر 2
 
گلدان گیاهی  تزئینی
یک گلدان ساده را تهیه کرده و روی آن یک تکه کاغذ سفید رنگی که روی آن نقاشی زیبایی که فرزندمان کشیده است را می چسبانیم . فرزندتان می تواند انواع نوشته های زیبا و طرح های زیبا را روی آن بچسبانند.بعد از نقاشی باید زیر آن را چسب زده و آن را روی گلدان بچسبانید.
کاردستی هایی که می توانید روز پدر به پدرتان هدیه دهید - تصویر 3 

جعبه ابزار سفارشی برای پدر
جعبه ابزار فلزی سفیدی را تهیه کرده و و سپس فرزندتان می تواند انواع الگوها و طرح های زیبا را روی آن بیاندازد. این کار بسیار منحصر به فرد می باشد و هر پدری را درروز پدر بسیار خوشحال می کند .
کاردستی هایی که می توانید روز پدر به پدرتان هدیه دهید - تصویر 4 

دکوری هنرمندانه 
بسیار هنرمندانه می توان یک پس زمینه ی سفید رنگ که یک تکه کاغذ می باشد را تهیه کنید و بهتر است آن را روی یک قاب قرار داده و در نهیات با مدادهای رنگی نقاشی زیبایی که فرزندتان دوست دارد را روی آن بکشید و زیر آن نام تان را بنویسد و در نهایت این کار هنری زیبا را درروز پدر به پدرتان هدیه دهید.
کاردستی هایی که می توانید روز پدر به پدرتان هدیه دهید - تصویر 5 

آهنربا های زیبا
به راحتی می توانید درب های نوشابه که در رنگ های زیبا و متنوعی می باشد را تهیه کرده و پشت آن ها یک تکه آهنربای بسیار کوچک بچسبانید و در نهایت از آنها برای چسباندن روی یخچال استفاده کنید.
کاردستی هایی که می توانید روز پدر به پدرتان هدیه دهید - تصویر 6
 
گلدان پدر 
می توانید از انواع بطری های قدیمی مانند شیشه های نوشابه استفاده کنید و روی هر کدام از آنها حروف تشکیل دهنده ی نام پدر را روی یک کاغذ نوشته و در نهایت آن را روی گلدان بچسبانید و در نهایت داخل تمام آنها گل های زیبایی بگذارید .
کاردستی هایی که می توانید روز پدر به پدرتان هدیه دهید - تصویر 7
 
عکس هنری
تکه تکه های کاغذ به رنگ های مختلفی را تهیه کرده و به کمک آنها تصویر یک آدم را درمی آوریم و برای این کار بهتر است که مثلا به جای مو از تکه کاغذهای قهوه ای رنگی استفاده می کنیم و یا اینکه برای رنگ چشم و پیراهن و لب ها و ....از کاغذهای رنگی دیگری استفاده می کنیم.در نهایت این قاب زیبا را درست کرده و به پدرتان هدیه دهید.
 کاردستی هایی که می توانید روز پدر به پدرتان هدیه دهید - تصویر 8تهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی سیمرغ
www.seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغمطالب پیشنهادی :
هدایایی دست ساز برای روز پدر
شیرینی شکلاتی بستنی دار برای روز پدر
برای روز پدر خودتان کارت تبریک های غیرمنتظره بسازید !!
شیرینی مخصوص روز پدر
2 ایده برای کارت تبریک روز پدر + آموزش
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه