اگر چشمانتان ورم کرده و پف دارد و یا تیره، خسته و چروکیده به نظر می رسد، این ترفندهای ساده برای بهتر شدن حالت چشمهایتان کمک می کند.


چای

آواکادو
در بسیاری از افراد، خستگی باعث می شودگودی های سیاه رنگی زیر چشم ها ظاهر شوند و در طول سال ها به این تیرگی اضافه می شود. اگر شما نمی توانید به چشمانتان استراحت کافی دهید، یک برش از میوه آوکادو را روی چشم هایتان بگذارید، یا می توانید خمیری از بادام زمینی و شیر درست کنید و روی چشم هایتان قرار دهید. این خمیر تیرگی را برطرف می کند.

قاشق
دو قاشق چای خوری فلزی را بردارید و آنها را به مدت چند دقیقه زیر آب بسیار سرد نگه دارید. سپس دراز بکشید و قاشق ها را به مدت 30 تا 60 ثانیه روی پلک های خود قرار دهید. سردی فلز خستگی چشم را برطرف می کند و در عین حال به آنها انرژی می دهد. 

خیار
هنگامی که چشمانتان قرمز و پف کرده هستند، دو برش از یک خیار خنک را به مدت 30 دقیقه روی چشم هایتان بگذارید. در این حالت نیز باید دراز بکشید. پس از پایان کار چشمانتان روشنتر می شود.

لثه گیر کودک
دو حلقه لثه گیر کودک را در فریزر قرار دهید تا کاملاً سرد شوند، سپس دراز بکشید و حلقه ها را حدوداً 10 دقیقه روی پلک های بسته خود قرار دهید. این سرما نه تنها به کاهش پفکردگی چشم کمک می کند، بلکه به چشمتان نیرو می دهدگردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغ
www.seemorgh.com/lifestyle
منبع : روزنامه اصفهان امروزروشهایی ساده برای رفع کبودی دور چشم!
روشهایی طبیعی برای از بین بردن تیرگی زیر بغل
7 روش طبیعی برای از بین بردن سیاهی دور چشم
بهترین روش برای از بین بردن پف زیر چشم + عکس
ماسکی عالی برای از بین بردن سیاهی دور چشم
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه