چرا شهاب حسینی در بیمارستان بستری شد؟

شهاب حسینی

شهاب حسینی

شهاب حسینی خستگی و فشار عصبی را دلیل بستری شدن در بیمارستان عنوان کرده است.

شهاب حسینی برای اولین بار درباره دلیل اتفاقات رخ داده و بستری شدنش در بیمارستان صحبت کرد.

این بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون درباره دلیل اصلی بستری شدنش در بیمارستان گفت: طی یک سال گذشته در شرایط سختی از نظر روحی و روانی بودم و دلیل عمده این شرایط سخت به غیر از مسائل کاری ناشی از ساخت اولین فیلم بلندم و مشکلات جانبی بود. بیماری خواهرم و پدر و مادرم مرا از نظر روحی خسته و عصبی کرده بود که در نهایت باعث شد در بیمارستان بستری شوم.

وی درباره اظهارنظر پزشکان درباره بستری شدنش گفت: اسپاسم عضله در ناحیه سینه و قلب باعث شد به بیمارستان بروم که البته دلیل آن هم فشار عصبی بود. سه روز در بخش C.C.U تحت نظر پزشکان بودم اما خدا را شکر الان وضعیتم خوب است.

شهاب حسینی در خصوص وضعیت فعلی‌اش نیز گفت: تلاش می‌کنم به زندگی عادی برگردم. دوران نقاهت و پیگیری برای انجام تعهدات قبلی‌ام در حیطه سینما را همزمان پشت سر می‌گذارم. دوست ندارم وقفه‌ای در انجام تعهداتم به وجود بیاید. همین وقفه از نظر روحی من را اذیت می‌کند.

این بازیگر ضمن تشکر از همه مردم و کسانی که طی این مدت جویای حالش بودند، گفت: واقعا از لطف مردم، دوستان و همکارانم سپاسگزارم و از صمیم قلب تشکر می‌کنم. امیدوارم بتوانم محبت‌های این دوستان را در خوبی‌ها و خوشی‌ها جبران کنم و از خدا می‌خواهم هیچ کس چنین شرایطی را تجربه نکند./ بانی فیلم

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه