امسال علاوه بر شوق همیشگی سینما دوستان به کشف فیلم های جدید، حضور لیلا حاتمی، در میان اعضای هیات داوران این فستیوال نیز، توجه بسیاری از ایرانیان را به خود جلب کرده است. به همین مناسبت نگاهی اجمالی به حضور این بانوی ایرانی در روز اول جشنواره می اندازیم.


 جشنواره فیلم کن، یکی از مهمترین جشنواره های سینمایی دنیاست و در ایران نیز طرفداران بسیاری دارد. امسال علاوه بر شوق همیشگی سینما دوستان به کشف فیلم های جدید، حضور لیلا حاتمی، در میان اعضای هیات داوران این فستیوال نیز، توجه بسیاری از ایرانیان را  به خود جلب کرده است. به همین مناسبت نگاهی اجمالی به حضور این بانوی ایرانی در روز اول جشنواره می اندازیم و تصاویری از او را با پوشش های متفاوت، برای شما به نمایش می گذاریم.

نگاهی بر پوشش های مختلف لیلا حاتمی در جشنواره کن 2014 - تصویر 1
نگاهی بر پوشش های مختلف لیلا حاتمی در جشنواره کن 2014 - تصویر 2

این ها اولین تصاویری است که از لیلا حاتمی در جشنواره کن، منتشر شده است. به نظر می رسد یکبار دیگر حاتمی به دنبال گزینه ای بی خطر رفته : یک لباس سیاه گشاد که با افزودن رنگ های موجود در کیف و شال به آن، سعی کرده  لباسش را از سادگی و یکنواختی نجات دهد. به نظر شما موفق شده؟ ما که این طور فکر ن��ی کنیم.
نگاهی بر پوشش های مختلف لیلا حاتمی در جشنواره کن 2014 - تصویر 3
نگاهی بر پوشش های مختلف لیلا حاتمی در جشنواره کن 2014 - تصویر 4

پوشش محبوب سرویس مد، این پیراهن خاکستری و ترکیبش با اورکتی ساده است. هارمونی فوق العاده اجزای لباس، سادگی اورکت و طرح ملیح پیراهن، یک ست لباس شیک و برازنده برای بانوی داور جشنواره کن، به وجود آورده است. به نظر ما، لیلا حاتمی در این عکس ها، جزء زیباترین و شیک پوش ترین خانم های حاضر در تصویر است.
نگاهی بر پوشش های مختلف لیلا حاتمی در جشنواره کن 2014 - تصویر 5

و اما پوشش لیلا حاتمی،بر روی سن فستیوال فیلم کن : درست است که امسال سال بلوز و دامن است و رنگ های طلایی و نقره ای به مانند همیشه، انتخابی مناسبی برای خلق لحظاتی طلایی در فستیوال های مهم دنیاست، اما به نظر ما، اگر دامن این پوشش، طرحی راسته داشت و یا  به کل پیراهنی با دوخت راسته و ساده بود، شیک تر جلوه می کرد.گردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغ
www.seemorgh.com/lifestyle
منبع : caffecinema.comمطالب پیشنهادی :
بهترین و بدترین لباس ها در جشنواره کن 2014
خوش تیپ ترین مردان هالیوودی در دنیای مد
10 کفش بهاری به پیشنهاد ستارگان هالیوودی
جدیدترین عکس های جنیفر لوپز برای مجله Glamour
بهترین لباسهای مراسم اسکار از سال 2002 تا 2013

نظرات بییندگان :
anna سه شنبه 30 اردیبهشت 1393 ساعت '20:46
خیلی بدلباسه پاهاش هم معلومه لیلا حاتمی پولدار معروفه هر کاری دلش می خواد می کنه مصافحه می کنه روبوسی می کنه باید ممنوع الکار بشه بعیده که ممنوع الکار بشه

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه