چکمه یکی از لباس های مخصوص فصل زمستان است که انواع و اقسام مختلفی دارد. اگر می خواهید در زمستان یک خانم خوش پوش شوید بهتر است بدانید که هر مدل چکمه را با چه لباس هایی باید ست کنیم. برای پوشیدن و ست کردن چکمه 11 ترفند زیر را بدانید. چکمه بلند شما را گرم نگه می داردچکمه های بلند مناسب زمستان و پاییز هستند ، اجازه می دهند که شما لباس و دامن کوتاه را در این فصل به تن کنید. این نوع چکمه ها برای زمانی که هوا گرم شد اصلا مناسب نیستند و تنها شاید بتوان در هوای بارانی آن را پوشید، اما برای آب و هوا ...

چکمه یکی از لباس های مخصوص فصل زمستان است که انواع و اقسام مختلفی دارد. اگر می خواهید در زمستان یک خانم خوش پوش شوید بهتر است بدانید که هر مدل چکمه را با چه لباس هایی باید ست کنیم.

برای پوشیدن و ست کردن چکمه 11 ترفند زیر را بدانید

 

چکمه بلند شما را گرم نگه می دارد

چکمه بلند شما را گرم نگه می دارد

چکمه های بلند مناسب زمستان و پاییز هستند ، اجازه می دهند که شما لباس و دامن کوتاه را در این فصل به تن کنید. این نوع چکمه ها برای زمانی که هوا گرم شد اصلا مناسب نیستند و تنها شاید بتوان در هوای بارانی آن را پوشید، اما برای آب و هوای گرم مناسب نیستند.

 

 

چکمه هایی با پاشنه بلند با دامن های چاک دار بلند

چکمه هایی با پاشنه بلند با دامن های چاک دار بلند

زمانی که یک دامن  چاک دار بلند می پوشید ، برای اینکه کوتاه به نظر نرسید می توانید این چکه ها را بپوشید. این چکمه ها علاوه بر بلند قد کردن شما و چند سانت فاصله بین پای شما و زمین می تواند شکل زیبا و خاصی را به پاهای شما بدهد. 

 

 

 

11-tips-on-wearing-boots04.jpg

پوشیدن دامن کوتاه با چکمه های بلند و پاشنه دار

اگر یک استایل لاغری دارید فکر می کنم پوشیدن یک لباس تنگ و این نوع چکمه ها شما را کشیده تر و خوش اندام تر نشان دهد.

 

 

 

چکمه های بلند ساده با پاشنه یکسره

چکمه های بلند ساده با پاشنه یکسره

این نوع چکمه ها به دلیل این که پاشنه کوتاهی دارند و در قسمت بالا هم ساده هستند بیشتر مناسب ست کردن با شلوار جین یا لباس های بلند کشاد هستند که دیده نشوند.

 

 

چکمه هایی که طول ساق شان تا مچ است

چکمه هایی که طول ساق شان تا مچ است

این چکمه ها زیر تنها مناسب برای شلوار جین هستند. این چکمه ها را نمی توانید با دامن کوتاه یا شلوار تنگ بپوشید.

 

 

 

چکمه های ترکه ای طرح دار پاشنه بلند

چکمه های ترکه ای طرح دار پاشنه بلند

این چکمه ها بهترین انتخاب برای ست کردن با لباس برای میهمانی های شب و عصر است و به راحتی می توانید با لباس خود ست کنید. این چکمه ها را وقتی پوشیدید فاصله ای حدود نیم سانت بین سساق چکمه و پای شما وجود دارد و در آن احساس راحتی دارید.


 

 

چکمه های فلت یا مسطح با پاشنه بسیار کم

چکمه های فلت یا مسطح با پاشنه بسیار کم

این چکمه های بلند بهترین انتخاب برای ست کردن با شلوارهای چسب است. قسمت ساق و مچ به بالای آن طوری مستقیم و صاف است که به شما اجازه می دهد شلوار خود را به راحتی درون آن قرار دهید . شاید کمی بعد از قرار دادن شلوار هنوز گشاد به نظر برسد اما با این وجود باز هم می تواند شما را زیبا کند.

 

 

چکمه های چرم کلاسیک

چکمه های چرم کلاسیک

این چکمه های چرم کلاسیک وقتی با پالتوهای بلند ست شوند، ترکیبی زیبا، شیک و در عین حال سنگین برای یک خانم خوش پوش در زمستان می شوند.
 

 

 

چکمه پاشنه براق نوک گرد

چکمه پاشنه براق نوک گرد

این چکمه با رنگ قهوه ای و پاشنه براقی که دارد بسیار مناسب برای پوشیدن با یک شلوار جین تنگ است. اینمدل چکمه ها بیشتر به درد افرادی که کمی لاغر اندام هستند می خورد.

 

 

چکمه های سرخمیده دهه هفتادی

چکمه های سرخمیده دهه هفتادی

چکمه های سرخمیده ، متعلق به دهه 70 هستند و  اگرشما لاغر اندام هستید و پاهای کشیده ای دارید می توانید آن را با ساپورت و دامن کوتاه امتحان کنید.
 

 

 

در انتخاب چکمه، مدرن و امروزی باشید

در انتخاب چکمه، مدرن و امروزی باشید

برای این که به مرز فرامدرن بودن برسید ، چکمه های مچی را که booties نامیده می شوند امتحان کنید ، این کفش ها در میان مردم بسیار محبوب هستند.

 

 

تهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی سیمرغ
اختصاصی سیمرغ

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه