علی کریمی عکسی جالب در زادگاه خود منتشر کرد. علی کریمی محبوب‌ترین بازیکن پس از انقلاب به انتخاب مخاطبان برنامه 90 این روزها به دور از فوتبال به سر می‌برد. حتی شایعه خبر حضور وی در کادرفنی ملوان بندر انزلی واکنش شماره هشت را در پی نداشت تا نشان دهد فعلا قصد بازگشت به فوتبال را ندارد. شاید کمتر کسی بداند نام کامل جادوگر فوتبال، محمدعلی کریمی است و پسوندی به نام پاشاکی نیز دارد. پاشاکی، نام روستایی در شرق استان گیلان، در 6 کیلومتری غرب شهرستان سیاهکل است. کریمی عکس زیر را در صفحه شخصی خود در ...

علی کریمی عکسی جالب در زادگاه خود منتشر کرد.

علی کریمی محبوب‌ترین بازیکن پس از انقلاب به انتخاب مخاطبان برنامه 90 این روزها به دور از فوتبال به سر می‌برد. حتی شایعه خبر حضور وی در کادرفنی ملوان بندر انزلی واکنش شماره هشت را در پی نداشت تا نشان دهد فعلا قصد بازگشت به فوتبال را ندارد.

شاید کمتر کسی بداند نام کامل جادوگر فوتبال، محمدعلی کریمی است و پسوندی به نام پاشاکی نیز دارد. پاشاکی، نام روستایی در شرق استان گیلان، در 6 کیلومتری غرب شهرستان سیاهکل است. کریمی عکس زیر را در صفحه شخصی خود در اینستاگرام قرار داد تا نشان دهد بر خلاف بسیاری از ستارگان فوتبال و حتی هنر سعی در انکار زادگاه و اصالت خود ندارد.

عکس علی کریمی در زادگاهشعکس علی کریمی در زادگاهشگردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:setarehnews.irکلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه