زایمان‌های عجیبی که تا به حال ندیده‌اید

زایمان‌های عجیبی که تا به حال ندیده‌اید

نی نی بان: آیا تا به حال درباره زایمان‌های غیر طبیعی زنان شنیده‌اید. ما در این جا نمونه‌هایی را برای شما آورده‌ایم. باید این داستان‌های هیجان انگیز را بخوانید تا باور کنید!

 

دختر 12 ساله،‌ کودک خود را در سفر به دنیا آورد

 

دختر 12 ساله‌ای که از طرف مدرسه خود به گردش علمی رفته بود، دل درد شدیدی گرفت و پس از تماس با آمبولانس، هنگامی که پزشک بالای سر او آمد، فهمیدند که او باردار است. او کودک خود را در همان مکان به دنیا آورد. هیچ کس حتی مادرش هم از بارداری او آگاه نبود.

 

زایمان‌های عجیبی که تا به حال ندیده‌اید - تصویر 1

 

دختر 23 ساله، جوان‌ترین مادربزرگ جهان

 

زمانی که ما به دختر 23 ساله‌ای فکر می‌کنیم، همه چیز به ذهن ما خطور می‌کند جز کلمه «مادر بزرگ». رومانیا دختری 23 ساله هنگامی که دختر 11 ساله‌اش ماریا فرزندی به دنیا آورد، جوان‌ترین مادر بزرگ جهان شناخته شد.

 

زایمان‌های عجیبی که تا به حال ندیده‌اید - تصویر 2

 

مادری پس از پایان مسابقه ماراتن، کودک خود را به دنیا آورد

 

ما درباره فواید ورزش کردن هنگام بارداری می‌دانیم اما این موردی استثنایی است. میلر با اجازه پزشک خود به 45000 دونده دیگر در دو ماراتون شرکت کرد. او که در هفته 30 بارداری خود به سر می برد، تصمیم گرفت نیمه اول مسابقه را بدود، سپس نیمه دوم را کنار همسرش قدم بزند. در اواسط نیمه دوم بود که درد او شروع شد. پس از اتمام مسابقه او به بیمارستان منتقل شد و کودک خود را به دنیا آورد.

 

زایمان‌های عجیبی که تا به حال ندیده‌اید - تصویر 3

 

یک زن پس از گلوله خوردن کودک خود را به دنیا آورد

 

یک شب زن 9 ماهه‌ای پس از بازگشت به خانه، ربوده شد. او را به جایی منتقل کردند و پس از شلیک گلوله، او را در آتش انداختند. زن برای محافظت از خود و کودکش، تظاهر کرد که مرده است و توانست خود را از آتش بیرون بکشد. درست چند روز بعد، پس از 12 ساعت درد او کودک خود را به دنیا آورد.

 

زایمان‌های عجیبی که تا به حال ندیده‌اید - تصویر 4

 

«من نمی‌دانستم باردارم»

 

یک روز صبح جنیفر وست با درد شدید شکم و کمر از خواب بیدار شد. هنگامی که درد او شدت گرفت، همسرش به سرطان مشکوک شد و او را به بیمارستان منتقل کرد. زمانی که او در اتاق انتظار نشسته بود دریافت که پدر شده است. جنیفر از این موضوع شگفت زده شده بود زیرا دوره قاعدگی او همچنان ادامه داشت. او پس از چند ساعت فرزند خود را به دنیا آورد.

 

زایمان‌های عجیبی که تا به حال ندیده‌اید - تصویر 5

 

زنی در پیاده رو کودک خود را به دنیا آورد

 

زنی پس از آن که احساس کرد زمان زایمانش است، سوار تاکسی شد تا به بیمارستان برود اما راننده تاکسی برای این که ماشین خود را از خونریزی زن پاک نگه دارد، او را در پیاده رو رها کرد. ماشین‌های زیادی از آنجا رد می‌شدند اما هیچ کدام برای کمک به او نمی‌ایستادند. خوشبختانه مادر و کودک هر دو سالم به بیمارستان منتقل شدند.

 

زایمان‌های عجیبی که تا به حال ندیده‌اید - تصویر 6

 

زنی پس از امتحان رانندگی کودک خود را به دنیا آورد

 

امیلی 20 ساله که مدت‌ها منتظر امتحان رانندگی بود، ساعت 4 صبح روز امتحان با درد از خواب بیدار شد. او تصمیم گرفت که پس از امتحان ساعت 8:40، به بیمارستان برود. پس از امتحان (با دردی که هر 10 دقیقه تکرار می‌شد) او برای زایمان به بیمارستان منتقل شد.

 

زایمان‌های عجیبی که تا به حال ندیده‌اید - تصویر 7

 

زنی پس از 75 روز درد، کودکان خود را به دنیا آورد

 

اگر شما فکر می‌کنید که 20 روز درد برای زایمان کم است، این داستان را بخوانید: جوآنا مادری از لهستان، سه قلو باردار بود. بدبختانه یکی از آنها آنقدر زود به دنیا آمد که زنده نماند. برای نجات دو کودک دیگر، پزشک از او خواست تا پاهای خود را بالا و تا جایی که می‌تواند کودک را در رحم خود نگه دارد. مادر مجبور شد به مدت دو ماه و نیم در آن حالت بماند. پس از مدت‌ها انتظار سرانجام یک دختر و یک پسر در سلامت کامل به دنیا آمدند.

 

زایمان‌های عجیبی که تا به حال ندیده‌اید - تصویر 8

 

دوقلویی که در دو سال متفاوت به دنیا آمدند

 

ما درباره فاصله 12 ساعتی تولد کودکان دوقلو شنیده‌ایم، اما تفاوت سال دیگر باور نکردنی‌ است. استفانی پترسون روز جمعه برای زایمان به بیمارستان رفت. او پسر خود را در ساعت 6:40 شب سال نو و روز بعد دختر خود را در ساعت 12:26 ظهر سال جدید به دنیا آورد.

 

زایمان‌های عجیبی که تا به حال ندیده‌اید - تصویر 9

 

مادری کودک خود را در هواپیما به دنیا آورد

 

آیدا آلامیلو 41 ساله، زمانی که به سمت سان فرانسیسکو سفر می‌کرد، پسر خود را در هواپیما به دنیا آورد. اگر چه پزشک مسافرت هوایی را برای او بی‌خطر دید، اما درد او حدود 5 ساعت قبل از نشستن هواپیما آغاز شد. با کمک پرستاران هواپیما، او کودک خود را در کمتر از 15 دقیقه به دنیا آورد.

 

زایمان‌های عجیبی که تا به حال ندیده‌اید - تصویر 10

زایمان
درد
کودک
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه