مطالعات نشان می دهد این عمل ذهن و بدن را برای داشتن زندگی بهتر آماده می سازد. بسیار مهم است که همه ی مردم آن را امتحان کنند .


تاثیرات مثبت مدیتیشن
کتی پری و همسرش پائول مک کارتنی در کلاس های یوگا همیشه شرکت داشته اند .این زوج که از هنرمندان معروف و پر کسب و کار هالییودی می باشند آرامش ذهنی را راز موفقیت خود می دانند. اگر چه بسیار مشغول هستند اما تمرکز ذهنی و آرامش ذهنی را هیچ گاه فراموش نمی کنند.

 مدیتیشن مسلما یک مساله اساسی در زندگی می باشد و تعداد زیادی مقالات درباره افزایش سلامت هالیوودی ها به دلیل انجام ورزشهای مدیتیشن وجود دارد. مطالعات نشان می دهد این عمل ذهن و بدن را برای داشتن زندگی بهتر آماده می سازد. بسیار مهم است که همه ی مردم آن را امتحان کنند . تحقیقات علمی نشان داده است که مدیتیشن موجب کاهش استرس در افراد شده و بیماری های قلبی و فشار خون را کاهش می دهد و تنفس را آرام می کند. هم چنین در بسیاری از تحقیقات نشان داده شده است که مدیتیشن باعث کاهش افسردگی و اضطراب می شود و کارشناسان راز سالم ماندن بسیاری از ستارگان هالیوودی را در انجام همین ورزش های ذهنی می دانند.

اندی پزشک قدیمی، در وب سایت خود فضایی را قرار داده و خواستار عضویت مردم در ورزشگاه آرامش ذهنی شده است. هدف او این است که همه مردم را در این ورزش شرکت دهد.

اما واتسون بازیگر مطرح هالیوودی هم به حمایت از این فعالیت برخاسته است و او هم خواستار چنین ورزشی در میان مردم و استقبال از آن می باشد. او می گوید : مدیتیشن یک راه سالم ماندن برای کسانی است که معمولا ذهن درگیری دارند و مشغله ی ذهنی اشان بالا می باشد. اندی در این وب سایت یک فضای فوقانی از این صفحه در نظر گرفته و یک برنامه ی مراقبت و تمرین ذهنی را برای عموم قرار داده است که فعالیتی می باشد که روزانه 10 دقیقه طول خواهد کشید. 

بزرگترین اشتباه مردم این است که آنها فکر می کنند فکر کردن و داشتن افکار منفی و مثبت  یک حالت طبیعی می باشد و نیازی به تمرین دادن و مراقبت از آن نمی باشد. اندی می افزاید : ایده این است که شما باید قادر به تمرکز و راهنمایی افکار خود باشید و بتوانید افکارتان را آن طور که می خواهید هدایت کنید .برای این کار در ابتدا ذهن باید از آرامش برخوردار باشد. مدیتیشن یک راه بسیار معقولانه و مناسب برای رسیدن به این هدف می باشد. داشتن تمرکز فکری کمک می کند تا ذهن شما را از فکر کردن به هرچیزی که برای سالامت ذهنی تان مضر می باشد دور کند. یک دید باز برای افکارتان و چگونگی واکنش ها در برابر افکار را برای شما فراهم می کند.تهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی سیمرغ
www.seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغنظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه