رنگ و عناصر بهاری از قبیل چتر و غیره ترکیب زیبایی برای درب ورودی ایجاد می نمایند.


در زیرچندین ایده برای تغییر دکوراسیون درب وروردی منزل با استفاده از حلقه های گل زیبا ،آورده شده است.رنگ و عناصر بهاری از قبیل چتر و غیره ترکیب زیبایی برای درب ورودی ایجاد می نمایند.

حلقه های کاغذی 
میتنوانید از کاغذهای باطله یا کاغذهای مخصوص که در مغازه های لوازم التحریر موجود هستند،استفاده کنید.
ما از سه رنگ و متد استفاده نموده ایم. حتما اینها را در جاd خشک قرار دهید،یا در زمان بارش بهاری ،آنها را درون سالن ببرید.

حلقه پروانه ای
این پروانه های کاغذی زیبا، طبیعی بودن حلقه گل را دو چندان می کنند. برای ساخت پروانه ها،کاغذ یا مقواها را از طول تا بزنید. از طرفی که کاغذ تا شده است سر قلب را بکشید. بعد شکل را برش بزنید و کاغذ را باز نمایید. برای شاخک پروانه، از تکه ای ریسمان یا نخ تزئینی استفاده کنید و آن را روی قسمت تا شده بچسبانید. رنگ و سایز های مختلف را امتحان کنید. در انتها پروانه ها را با چسب حرارتی به حلقه گل بچسبانید.
در بهار درب ورودی خانه تان را اینگونه تزئین کنید - تصویر 2
 
سبد بهاری
سبد پر از شکوفه، نمایانگر بهار زیبا است. سبد نسبتا پهنی را انتخاب کنید و با شاخه های درخت مو برای آنها دسته بسازید. شیشه های سبکی را دو طرف  سبد قرار دهید تا گل های لاله را نگه دارند، و نیز سنبله های گندم را برای نگهداشتن شیشه ها درون سبد بگذارید. پوسته تخم مرغ و پرها را با چسب حرارتی به سنبله ها بچسبانید.
روی تخم مرغ هاپی پلاستیکی،استیکر بچسبانید و اسپری شیری رنگ بپاشید و آنها را کنار گذاشته تا خشک شوند.سپس آنها را روی روبان پهن چسبانده و روبان را چسب حرارتی به سبد بچسبانید.
نکته : برای حفظ تازگی لاله و سنبله ها آنها را هراز گاهی آب بدهید.
در بهار درب ورودی خانه تان را اینگونه تزئین کنید - تصویر 3
 
مونو گرام ( حرف اول هر کلمه ای ) شاداب
بعضی از گیاهان شاخه های کلفت آبداری دارند و به طور عمودی رشد می کنند. این گیاهان برای تزیین در  این روش مناسب هستند. می توانید آنها را در جعبه هایی به شکل دایره، قلب یا حرف اول اسم خودتان قرار دهید و به سلیقه خود رنگ و بافتی انتخاب کنید.
در بهار درب ورودی خانه تان را اینگونه تزئین کنید - تصویر 4
 
حلقه ریسمانی
در این روش از طناب و رشته هایی با رنگ های مختلف استفاده نمایید. بهتر است که پارچه پشمی به کار ببرید. برای شروع کار،هر رشته ای را دور تا دور حلقه گل اسفنجی پیچانده و انتهای ان را با چسب حرارتی چسبانده تا جدا نگردد و حلقه گل پیدا نباشد.برای رشته های دیگر هم این کار را تکرار کنید، فراموش نکنید که با چسب حرارتی بچسبانید.
در اخر از گل یا شکوفه های بهاری روی رشته ها چسبانده و حلقه گل را با روبانی آویزان نمایید.
در بهار درب ورودی خانه تان را اینگونه تزئین کنید - تصویر 5 

 حلقه زرد و شاخه ای
با استفاده از شاخه ها و گل های زرد و خشک این حلقه گل را درست نمایید. می توانید با رنگ و شکل های مختلف این حلقه گل را بسازید و به راحتی گلها  را با چسب حرارتی در مرکز حلقه قرار دهید.
 در بهار درب ورودی خانه تان را اینگونه تزئین کنید - تصویر 6

حلقه شاخه ای با پرنده
در ابتدا این پرندگان را خریداری کنید. سپس دسته شاخه شش تایی تهیه کرده و آنها را با یک دسته دیگر به هم متصل کنید.
 در بهار درب ورودی خانه تان را اینگونه تزئین کنید - تصویر 7

حلقه پروانه ای و خزدار
این طرح برای دکوراسیون درب ورودی یا بالای شومینه مناسب می باشد. خزه،پروانه و سنجاقک ها را به حلقه ای که از درخت مو استفاده شده است،بچسبانید. همین طور سبدهای لانه پرندگان را روی حلقه بچسبانید.
در بهار درب ورودی خانه تان را اینگونه تزئین کنید - تصویر 8
 
حلقه زیبای کاغذی 
مطابق شکل برگه های کاغذ را با پانچ های تزیینی درست نمایید و آنها را به صورت مدور در آورید به طوری که مرکز هر دایره،مرکز دایره بزرگتر شود. این حلقه را می توان داخل خانه یا در فضای باز منزل آویزان نمود. لازم به ذکر است که این حلقه به اندازه کافی ظریف و عالی می باشد و برای سالهای بعد هم قابل استفاده است.
در بهار درب ورودی خانه تان را اینگونه تزئین کنید - تصویر 9
 
سبد گل بهاری
به راستی سبد آبی روشنی که با گل های لاله سفید پر شده است، نمایانگر بهار می باشد. سبد نسبتا پهنی را انتخاب نموده و با گل لاله سفید، علف و لانه های کوچک ( که چند تخم مرغ ترک خورده در آنها قرار داده اید ) پر کنید. ضمنا گلها را داخل فنجان آب های سبک بگذارید. در آخر دور سبد را روبانتزئین کنید و در قسمت جلو و بالای سبد گره پاپیونی بزنید. به وسیله شاخه های درخت بیدمشک،سبد را آویزان سازید.
در بهار درب ورودی خانه تان را اینگونه تزئین کنید - تصویر 10
 
حلقه بید مشکی زیبا
برای این حلقه،فقط 48 شاخه بیدمشک نیاز دارید تا این حلقه بسیار زیبای بهاری را تهیه کنید و  به سادگی طبیعت را نمایان سازید.
در بهار درب ورودی خانه تان را اینگونه تزئین کنید - تصویر 11
 
حلقه گوش بره ای
برگ های مخملی که شکل گوش بره هستند به حلقه اسفنجی چسبانده شده اند.
حتما تمام قسمت های حلقه را بپوشانید. گل های ابریشمی را به برگ ها چسبانده و حلقه را با یک روبان، بالای میز ناهار خوری آویزان کنید.
نکته : به جای برگ های تازه،از نوع مصنوعی استفاده کنید تا در وقت خود صرفه جویی کرده باشید.
در بهار درب ورودی خانه تان را اینگونه تزئین کنید - تصویر 12 
 
حلقه ساده
چوب درخت افرا و گل ناز را دور حلقه اسفنجی بچسبانید و زیبایی طبیعی ایجاد کنید. می توانید این گل را از گل فروشی ها تهیه کنید یا  گل و گلبرگ های دیگر را جایگزین سازید و با روبانی که رنگ متضاد داشته باشد،حلقه را آویزان نمایید.
در بهار درب ورودی خانه تان را اینگونه تزئین کنید - تصویر 13
 
حلقه گل بهاری
این حلقه زیبا از گل و برگ های خشک ساخته شده و مناسب برای درب ورودی یا درب چوبی باغ می باشد. پایه و اساس این حلقه،celosia،خارو بوته،ایستا،Liatris،Eryngium،می باشد.همه آنها را از بالا در جهت گردش عقربه ساعت بچسبانید.
در بهار درب ورودی خانه تان را اینگونه تزئین کنید - تصویر 14
 
دسته گل هایی درون بطری های شیشه ای
این نمونه برای دار بست باغ یا درب ورودی خیلی عالی است. داخل بطری های شیشه ای ( بطری هایی که قابل باز یافت هستند ) را از گل های مورد علاقه تان پر کنید. سپس به گردنه شیشه سیم بپیچانید و آن را به کوبه یا میخ در بزنید و یک نوار چسبنده قابل باز و بسته شدن را به بطری و در یچسبانید تا هر موقع در باز می شود،شیشه  به در کوبیده نشود.
    در بهار درب ورودی خانه تان را اینگونه تزئین کنید - تصویر 15

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه