حمله توییتری اسکاتلندی ها به جی‌کی رولینگ نویسنده هری پاتر

جی‌کی رولینگ نویسنده سری داستان‌های پرطرفدار «هری پاتر» از کسانی سپاسگزاری کرده که در توییتر با نوشته‌هایشان از او در مقابل حملات برخی کاربران، پس از انتخابات سراسری بریتانیا حمایت کرده بودند

او نوشته که کامنت‌های این کاربران به من یادآوری کرد که دنیا چقدر بزرگ است و آدم‌های نجیب در آن بسیارند.

جی‌کی رولینگ

جی‌کی رولینگ

این نویسنده مشهور پیش از این در توئیتر نوشته بود که برخی افراد با کامنت‌های توهین‌آمیز از مرزهای شخصی او عبور کرده‌اند.«همیشه خوشایند نیست که در توئیتر مشهور باشید، اما من معتقدم باید مقابل قلدرها ایستاد.»

رولینگ سال گذشته نیز پس از اینکه مشخص شد یک میلیون پوند به کمپین «نه به استقلال اسکاتلند» کمک مالی کرده است، به شدت مورد انتقاد قرار گرفته بود. در سال 2008 او همین مقدار به حزب کارگر کمک کرده بود.

رولینگ روز جمعه اعلام کرده بود که به خاطر دیدگاه‌های سیاسی‌اش «خائن» نامیده شده است و مجبور شده که دسترسی برخی کاربران را به صفحه شخصی اش مسدود کند که در توئیتر به او توهین می‌کرده‌اند. او معتقد است این کاربران از طرفداران حزب ملی اسکاتلند(SNP) بوده‌اند. این نویسنده 49 ساله گفته است که با هواداران مودب حزب ملی اسکاتلند صحبت می‌کند و اتفاقا دیدگاه‌های مشترک بسیاری با آنها دارد. او به شوخی در پاسخ به یکی از کاربران که گفته بود تمام کتاب‌های او را باید سوزاند، نوشت : «او هم احتمالا مارشمالو خواهد آورد.»

حزب ملی اسکاتلند در انتخابات اخیر 56 کرسی از 59 کرسی را در اسکاتلند به دست آورد و اکنون سومین حزب بزرگ بریتانیا به شمار می‌رود. / خبرآنلاین

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه