توزیع کارت آزمون کارشناسی ارشد پزشکی از ساعت 18 امروز

کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی سال 93 امروز از ساعت 18 قابل دریافت می شود.

آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی امسال، روزهای 22 و 23 خرداد برگزار می‌شود و داوطلبان باید از ساعت 18 امروز با ورود به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کارت آزمون را دریافت کنند.

پس از ثبت نهایی اولویتهای انتخابی و قبل از برگزاری آزمون، کارت ورود به جلسه فقط به صورت اینترنتی از تاریخ 17 تا21 خرداد با وارد کردن کد رهگیری قابل دریافت و پرینت است.

تعداد 79 هزار و 363 نفر در این دوره از آزمون شرکت کرده اند از این تعداد 58 هزار و 800 نفر زن و 20 هزار و 560 نفر مرد هستند.

این آزمون در 31 مرکز استان و 71 رشته برگزار خواهد شد و داوطلبان پس از برگزاری آزمون و اعلام نتایج اولیه می توانند بر اساس نمره علمی، رشته – محل خود را انتخاب کنند.

حدود 3 هزار و 800 نفر در ظرفیت دوره روزانه دانشگاه‌های علوم پزشکی پذیرفته می شوند و با احتساب ظرفیت پذیرش دوره‌های شبانه، مجازی، واحدهای بین‌الملل دانشگاه‌های علوم پزشکی و پذیرش دانشجویان استعداد درخشان در مجموع 5 هزار نفر در دوره کارشناسی ارشد دانشگاه های علوم پزشکی پذیرفته خواهند شد.

آزمون کارشناسی ارشد پزشکی امسال، به تفکیک در دو نوبت صبح و عصر پنجشنبه و جمعه 22 و23 خردادماه برگزار می‌شود که آزمونهای نوبت صبح ساعت 9 صبح و نوبت عصر ساعت 15 شروع و به مدت 161 دقیقه ادامه خواهد داشت./ فارس نیوز

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه