خودروی عمومی مسافران فریدونکناری پیاده کربلا ساعت 13 و 40 دقیقه روز چهارشنبه به دره منطقه وانا محور هراز سقوط کرد که این آخرین تصویر دسته‌جمعی زائران است. مینی‌بوس حامل زائران پیاده اربعین حسینی از شهرستان فریدونکنار که در راه بازگشت به مازندران بودند، ساعت 13 و 40 دقیقه روز چهارشنبه دچار حادثه سقوط به دره شد. این سانحه در کیلومتر 65 محور مواصلاتی هراز اتفاق افتاد که در آن از بین 18 مسافر این وسیله نقیله 12 نفر جان‌باخته و شش نفر مجروح شدند. تاکنون پیکر هشت تن از جان‌باختگان سانحه سقوط مینی‌ ...

خودروی عمومی مسافران فریدونکناری پیاده کربلا ساعت 13 و 40 دقیقه روز چهارشنبه به دره منطقه وانا محور هراز سقوط کرد که این آخرین تصویر دسته‌جمعی زائران است.
 
 مینی‌بوس حامل زائران پیاده اربعین حسینی از شهرستان فریدونکنار که در راه بازگشت به مازندران بودند، ساعت 13 و 40 دقیقه روز چهارشنبه دچار حادثه سقوط به دره شد.

این سانحه در کیلومتر 65 محور مواصلاتی هراز اتفاق افتاد که در آن از بین 18 مسافر این وسیله نقیله 12 نفر جان‌باخته و شش نفر مجروح شدند.

تاکنون پیکر هشت تن از جان‌باختگان سانحه سقوط مینی‌بوس زائران فریدونکناری کربلا به اداره‌کل پزشکی قانونی مازندران تحویل داده شده و تلاش برای یافتن اجساد چهار جان‌باخته دیگر ادامه دارد. عکس زیر آخرین تصویر یادگاری مسافران فریدونکناری پیاده کربلا دقایقی قبل از سقوط مینی بوس در دره منطقه وانا محور هراز است.

آخرین عکس زائران کربلا قبل از سقوط به دره
 
منبع: جام نیوز
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه